Comment

Eesti õpilasfirmade laat 2023

12. veebruaril käis tiim Longfold Eesti õpilasfirmade laadal Rocca Al Mares. Laadal saatis firmat edu. Leiti palju uusi kliente ja võideti ka kõige innovaatilisema toote preemia. 
Laat toimus kella 12-17eni pühapäeval, keskus oli rahvast täis ja ka Longfoldi müügibox sai palju tähelepanu. Paljud kliendid küll alguses kardsid rula peale astuda, kuid pärast proovimist tõdesid, et rula ei erine kuidagi tavalisest longboardist. Longfoldi tüdrukutel oli väga hea meel, et suudeti niivõrd laia vaatajaskonnani jõuda. "Turunduse poole pealt oli laat suurepärane koht oma toote esmaesitamiseks", jutustas turundusjuht Kati "päris elus sai toode üllatavalt positiivse tagasiside, kliendid mainisid, et rulal oli väga hea feeling". Tootearendusjuht Kertu lisab omalt poolt: "Jah, tõesti, super hea meel oli kuulda inimestelt kui väga neile meie toode meeldib, kogu raske töö on kindlasti ennast ära tasunud". Tüdrukud rääkisid, et said ka palju kasulikku tagasisidet toote edasiarendamisest ja tuleviku võimalustest.
Rääkisime ka firma tegevjuhi Susannega innovatsiooni preemiast. Võistluseks pidi Longfold ette kandma lühikese liftikõne, seda saatis edu. Susanne: "Liftikõne oli väga hästi ette valmistatud, kuid sellegi poolest tuli laval korraks närv sisse", tunnistab tüdruk ja lisab "suutsin see eest rahulikuks jääda ja kõik tähtsamad punktid edasi anda". Kohtunikele kõne väga meeldis ja lisaks neile oli ka ostukeskuse peal kuulajaid kogunenud. Oma humoorikuse ja värske ideega leidis Longfold tee kohtunike südamesse ja see tõi ka võidu koju.
Longfold tänab kõiki laadal osalenuid, kohtunike ja ka kliente, kes julgelt huvi üles näitasid ja meiega rääkima tulid!

Add a comment

Email again: